موج سوم

Persian (Iran Islamic)English (United Kingdom)
خانه مستندات حرفها و مقالات خوانندگان مدتی این مثنوی تاخیر شد

روزانه

معرفی پک آموزشی ابرنت‌ورکر

آیا می‌تونید بازاریابی شبکه‌ای رو بدون اشاره به درآمدهای مادیش و بدون اشاره به موضوع حذف واسطه‌ها و رسوندن مستقیم محصول به دست مصرف‌کننده هست، تعریف کنید؟
آیا با بزرگ شدن مجموعتون، ریزشش زیاد میشه؟ آیا از لحظه به لحظه بازاریابی شبکه‌ای لذت می‌برید یا آیا ناراضی هستین و آیا در مجموعتون نارضایتی و موج منفی وجود داره؟

< کلیپ معرفی پک آموزشی ابـرنـتـورکــر >
< دریافت نرم‌افزار اندروید >
< اطلاعات بیشتر >

به وب‌سایت موج سوم خوش آمدید

این وب‌سایت٫ سایت شخصی مهراب صدوقیانزاده می‌باشد.

هدف ما ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه‌ای٫ از طریق تشخیص جایگاه آن در دنیای کنونی و شناخت پتانسیلهای آن٫ برای عبور از دروازه های جهان فردا است.

برای دریافت دروس رایگان آموزشی، اخبار و رویدادهای مهم، اینجا عضو شوید...

لطفا با به اشتراک گذاشتن مطالب و لینک‌های این وب‌سایت٫ همچنین با رای دادن و نوشتن نظراتتان راجع به مقاله‌های این سایت٫ ما را برای رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

شاخص های سال ۲۰۱۷امار فروش ۱۰۰ شرکت دارای بیشترین فروش در صنعت بازاریابی شبکه‌ای در سال ۲۰۱۶ که توسط DirectSellingNews در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. .

فروشگاه اینترنتی موج سومفروشگاه اینترنتی موج سوم، جهت دسترسی آسان، مطمئن و سریع به دانش موجود، در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، تاسیس شده است.
محصول اصلی این فروشگاه، خدمات آموزشی، شامل کتاب‌ها و محصولات صوتی و تصویری مختلف، یا در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به صورت تخصصی و یا محصولات مرتبط به این صنعت می‌باشد.

آدرس فروشگاه:

http://shop.3wv.ir

معرفی کتاب جایگاه بازاریابی شبکه‌ای در عصر الكترونيك

در اين كتاب با نگاهی ژرف، از نظر علمی، دلايل ظهور و گسترش پديده‌ء بازاريابی شبکه‌ای، جايگاه آن نسبت به تجارت‌های ديگر و ارتباط كيفی آن با دنيای پيرامون، بررسی شده است. به اين منظور، فصل مشترک مهمترين قوانين حاكم بر تجارتهای مدرن و بازاریابی شبکه‌ای طرح و بررسی شده‌اند. همچنين، برخی از مزايای صنعت بازاريابی شبکه‌ای، در بُعد کلان و در سطح ملی، همانند مبارزه با استعمار مدرن، ايجاد بستر فرهنگی مورد نياز جهت رواج روحيه‌ء كارآفرينی و ايجاد اتحاد در سطح ملی، طرح و بررسی می‌گردند.
...ادامه مطلب

لینک تهیه‌ء کتاب:

فروشگاه اینترنتی موج سومتصویری: بحث فقهی شرکتهای هرمی

تصویری: شرکتهای هرمی٫ شبهه هرمی و بازاریابی شبکه‌ای

تصویری: چهارچوبهای صحیح بازاریابی شبکه‌ای


                                                                                                                                                                                           
بازدیدها: 4881 مدتی این مثنوی تاخیر شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 
دوشنبه ، 5 ارديبهشت 1390 ، 23:19

مدتی بود که می خواستم یک متنی برای شما بنویسم ولی این فکر که شما به خواندن آن بی علاقه باشید حوصله نوشتن را از من می گرفت. تا این زمانهای اخیر که سایت جدید و نوشته های جدیدی از شما دیدیم و البته درخواست خودتان به بیان نظرات. آنچه در ادامه می خوانید هم چیزهایی است که خودم می خواستم از قبل بگویم و هم چیزهایی که احتمالن بیشتر مورد علاقه شماست که بشنوید ...

حکایت ما کوئستی های سابق حکایت مردمانی است که پس از انجام جمیع خلاف ها به کلیسا می روند تا اعتراف کنند. اعتراف که می خواهی بکنی کشیش از تو می خواهد که تا آنجا که می توانی با جزئیات شرح انجام خلافت را بدهی. شاید شما هم حداقل در فیلم ها دیده باشید. گاه آنقدر شرح این جزئیات مفصل بوده اند که بعدها با نقل قول کشیش ها بسیار فیلم ها از همین داستانهای اعترافات ساخته شده اند. تقریبا در همه ی این موارد بسیار سخت است که بخواهی معترف داستان را محکوم کنی. معمولا همه ی داستانها جوری اتفاق می افتند که خودت را که جای شخصیت اصلی می گذاری می بینی که تو هم اگر بودی اینچنین می کردی. و اصلا به همین خاطر است که بیشتر شخصیت های منفی این داستانها و فیلم ها شخصیت محبوب مردم هستند. هرکس خودش را دوست دارد و چون با شخصیت داستان و فیلم احساس هم ذات پنداری می کند پس آن شخصیت را هم دوست خواهد داشت. و اینچنین است که اگر یک اعتراف به درستی و با جزئیات بیان شود قدرت تبدیل یک چهره منفور به یک چهره محبوب را پیدا می کند. این تغییر دیدگاه به حدی است که در ابتدای فیلم می بینیم که مثلن مامور پلیسی اسلحه را به سمت شخصیت ما نشانه رفته تا او را بکشد، پس از اینکه شخصیت ما از او اجازه اعتراف قبل از مرگ را می کند، همین که افسر پلیس داستان را می شنود، کم کم اسلحه را غلاف می کند و در پایان شخصیت ما را راها میکند و می رود.

اینها همه را گفتم که بدانی اگر می خواهی کتابی بنویسی که واقعیت این ۸ سال را گفته باشی، باید اعتراف نامه ای صادقانه بنویسی. این خلاصه اعتراف نامه من است: ۲۶ شهریور ۸۳ وارد کوئست شدم. پس از حدود یک سال (شهریور ۸۴) از مسایل و اتفاقاتی خبردار شدیم که نباید می شدیم. یک هو احساس کردیم شرکتی که مبنای اصول مورد قبولش اعتماد و اطمینان است، خود صداقت ندارد. برای کشف حقیقت (واقعیت) من خودم راهی وی کنفرانس شدم. اردیبهشت ۸۵ در مالزی. انجا چیزهایی دیدم و شنیدم که وقتی به ایران برگشتم و برای لیدرهایم انها را گفتم باورشان نمی شد. همین شد که به همراه ۳۳ نفر از لیدرهایم یک اتوبوس دربست گرفتیم و راهی وی کنفرانس انکارار شدیم (مرداد۸۵) و نتیجه آن شد که پس از بازگشت ما تصمیم نهایی ما عدم ادامه همکاری با کوئست و توقف مجموعه و پذیرفتن تمامی تبعاتش بود. و اینچنین بود که من رسما از ۲۶ شهریور ۸۵ دیگر هیچ خرید جدیدی در مجموعه ام انجام نشد.

حالا این که این داستان مجمل چند سطری را من در چند صفحه می خواهم مفصلش کنم و توجیه و تمثیل و حاشیه و خاطره به ان بیفزایم دیگر سلیقه است و هنر نویسندگی و ملاحظات اخلاقی و قانونی و عقیدتی و البته چیزهایی که متن را شیرین کند تا خواننده تمایل خواندنش را داشته باشد.

شنیده ام فرقه ای از مسیحیان هستند که اعتقاد دارند آدم ها حق قضاوت درباره هیچ رخ دادی را ندارند. تنها فاضی خداست و هم اوست که هرچه خود صلاح بداند می کند. اینها به کل خیال خودشان را راحت کرده اند و زحمت را از خود برداشته اند. و روایت ما هم می تواند با درنظر داشتن این نکته به فصول پایانی ش برسد.

انتها:
این ها که گفتم نه به خاطر این بوده که پیشنهادی یا توصیه ای باشد، بیشتر هدفم این بوده که بگویم اگر من بخواهم بنویسم این گونه خواهم نوشت. کتاب من با این جملات آغاز خواهند شد.

 

آمـار

امروز:156
دیروز:339
این ماه:7153
ماه قبل:4431
امسال:11584
مجموع:151978
بیشترین مراجعه در روز:683
بیشترین مراجعه در ماه:9856

آمار کشوری

: آمار 10 کشور اول
  (7618) آمریکا %81.1 آمریکا flag
  (456) روسیه %4.9 روسیه flag
  (195) ‬سوئیس %2.1 ‬سوئیس flag
  (186) اروپا %2.0 اروپا flag
  (153) انگلستان %1.6 انگلستان flag
  (107) کانادا %1.1 کانادا flag
  (93) Poland %<1.0 Poland flag
  (87) آلمان %<1.0 آلمان flag
  (87) کره جنوبی %<1.0 کره جنوبی flag
  (66) ایران %<1.0 ایران flag
در کل 9389 بازدید از 50 کشور

مشخصات شما

United States

Unknown Bot
شما IP: 54.167.83.233
Ahadesign تقویت شده توسط Joomla! کلیهء حقوق متعلق به موج سوم ثبت شده در ۱۳۸۹ | شرایط استفاده | حفظ حریم خصوصی