موج سوم

Persian (Iran Islamic)English (United Kingdom)
خانه مستندات مقاله‌ها شرکت هرمی کیو نت تغییر وب سایت برای خدمات رسانی بهتر

روزانه

معرفی پک آموزشی ابرنت‌ورکر

آیا می‌تونید بازاریابی شبکه‌ای رو بدون اشاره به درآمدهای مادیش و بدون اشاره به موضوع حذف واسطه‌ها و رسوندن مستقیم محصول به دست مصرف‌کننده هست، تعریف کنید؟
آیا با بزرگ شدن مجموعتون، ریزشش زیاد میشه؟ آیا از لحظه به لحظه بازاریابی شبکه‌ای لذت می‌برید یا آیا ناراضی هستین و آیا در مجموعتون نارضایتی و موج منفی وجود داره؟

< کلیپ معرفی پک آموزشی ابـرنـتـورکــر >
< دریافت نرم‌افزار اندروید >
< اطلاعات بیشتر >

به وب‌سایت موج سوم خوش آمدید

این وب‌سایت٫ سایت شخصی مهراب صدوقیانزاده می‌باشد.

هدف ما ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه‌ای٫ از طریق تشخیص جایگاه آن در دنیای کنونی و شناخت پتانسیلهای آن٫ برای عبور از دروازه های جهان فردا است.

برای دریافت دروس رایگان آموزشی، اخبار و رویدادهای مهم، اینجا عضو شوید...

لطفا با به اشتراک گذاشتن مطالب و لینک‌های این وب‌سایت٫ همچنین با رای دادن و نوشتن نظراتتان راجع به مقاله‌های این سایت٫ ما را برای رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

شاخص های سال ۲۰۱۷امار فروش ۱۰۰ شرکت دارای بیشترین فروش در صنعت بازاریابی شبکه‌ای در سال ۲۰۱۶ که توسط DirectSellingNews در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. .

فروشگاه اینترنتی موج سومفروشگاه اینترنتی موج سوم، جهت دسترسی آسان، مطمئن و سریع به دانش موجود، در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، تاسیس شده است.
محصول اصلی این فروشگاه، خدمات آموزشی، شامل کتاب‌ها و محصولات صوتی و تصویری مختلف، یا در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به صورت تخصصی و یا محصولات مرتبط به این صنعت می‌باشد.

آدرس فروشگاه:

http://shop.3wv.ir

معرفی کتاب جایگاه بازاریابی شبکه‌ای در عصر الكترونيك

در اين كتاب با نگاهی ژرف، از نظر علمی، دلايل ظهور و گسترش پديده‌ء بازاريابی شبکه‌ای، جايگاه آن نسبت به تجارت‌های ديگر و ارتباط كيفی آن با دنيای پيرامون، بررسی شده است. به اين منظور، فصل مشترک مهمترين قوانين حاكم بر تجارتهای مدرن و بازاریابی شبکه‌ای طرح و بررسی شده‌اند. همچنين، برخی از مزايای صنعت بازاريابی شبکه‌ای، در بُعد کلان و در سطح ملی، همانند مبارزه با استعمار مدرن، ايجاد بستر فرهنگی مورد نياز جهت رواج روحيه‌ء كارآفرينی و ايجاد اتحاد در سطح ملی، طرح و بررسی می‌گردند.
...ادامه مطلب

لینک تهیه‌ء کتاب:

فروشگاه اینترنتی موج سومتصویری: بحث فقهی شرکتهای هرمی

تصویری: شرکتهای هرمی٫ شبهه هرمی و بازاریابی شبکه‌ای

تصویری: چهارچوبهای صحیح بازاریابی شبکه‌ای


                                                                                                                                                                                           
بازدیدها: 7305 تغییر وب سایت برای خدمات رسانی بهتر مشاهده در قالب پی دی اف چاپ
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 
سه شنبه ، 24 اسفند 1389 ، 15:37

خبردار شدیم که کوئست هفتهء قبل برای ارائهء خدمات بهتر به مشتریهایش مجددا آدرس وب سایت خود را تغییر داده. اوایل امسال هم کوئست آدرس خود را از questnet.net به qnet.net تغییر داده بود البته برای خدمات رسانی بهتر! به این ترتیب این اولین باری است که یک شرکتی که ادعای تجارت الکترونیک دارد آدرس وب سایت خود را که در واقع آدرس مغازهء خود است در طول یک سال دوبار عوض کرده. به نظر شما چطور ممکن است که شرکتی برای خدمات رسانی بهتر سالی دو بار آدرس وب سایت خود را عوض کند؟ آیا تا به حال شنیده اید که Amazon یا Apple که از غولهای دنیای تجارت الکترونیک هستند آدرس خود را عوض کنند؟

در واقع آدرس وب سایت یک شرکت فعال در زمینهء تجارت الکترونیک تمام دارایی و امکان آن شرکت برای انجام عمل فروش توسط آن شرکت است و اگر آن شرکت واقعی باشد یعنی واقعا مشغول به تجارت الکترونیک باشد تمام تلاش خود را برای حفظ آدرس خود خواهد نمود و به هیچ عنوان راضی به عوض کردن آن نخواهد شد.

این تغییر آدرس فقط بیانگر این دو مطلب می باشد که اولا سایتهای قبلی کوئست به اندازه ای بدنام هستند که بسیاری از افرادی که هنوز از بازاریابی شبکه ای یا سیستمهای هرمی چیزی نمی دانند با دیدن آدرس وب سایت متوجه ماجرا می شوند و از پرداخت پول خودداری می کنند و دوما آدرس وب سایتهای قبلی کوئست در اغلب کشورها به دلایل مختلف شناسایی و فیلتر شده است

 

آمـار

امروز:39
دیروز:380
این ماه:6224
ماه قبل:4431
امسال:10655
مجموع:151049
بیشترین مراجعه در روز:683
بیشترین مراجعه در ماه:9856

آمار کشوری

: آمار 10 کشور اول
  (7292) آمریکا %81.3 آمریکا flag
  (430) روسیه %4.8 روسیه flag
  (185) ‬سوئیس %2.1 ‬سوئیس flag
  (181) اروپا %2.0 اروپا flag
  (154) انگلستان %1.7 انگلستان flag
  (97) کانادا %1.1 کانادا flag
  (90) آلمان %1.0 آلمان flag
  (87) کره جنوبی %<1.0 کره جنوبی flag
  (83) Poland %<1.0 Poland flag
  (67) ایران %<1.0 ایران flag
در کل 8965 بازدید از 50 کشور

مشخصات شما

United States

Unknown Bot
شما IP: 54.226.55.151
Ahadesign تقویت شده توسط Joomla! کلیهء حقوق متعلق به موج سوم ثبت شده در ۱۳۸۹ | شرایط استفاده | حفظ حریم خصوصی