موج سوم

Persian (Iran Islamic)English (United Kingdom)

روزانه

معرفی پک آموزشی ابرنت‌ورکر

آیا می‌تونید بازاریابی شبکه‌ای رو بدون اشاره به درآمدهای مادیش و بدون اشاره به موضوع حذف واسطه‌ها و رسوندن مستقیم محصول به دست مصرف‌کننده هست، تعریف کنید؟
آیا با بزرگ شدن مجموعتون، ریزشش زیاد میشه؟ آیا از لحظه به لحظه بازاریابی شبکه‌ای لذت می‌برید یا آیا ناراضی هستین و آیا در مجموعتون نارضایتی و موج منفی وجود داره؟

< کلیپ معرفی پک آموزشی ابـرنـتـورکــر >
< دریافت نرم‌افزار اندروید >
< اطلاعات بیشتر >

به وب‌سایت موج سوم خوش آمدید

این وب‌سایت٫ سایت شخصی مهراب صدوقیانزاده می‌باشد.

هدف ما ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه‌ای٫ از طریق تشخیص جایگاه آن در دنیای کنونی و شناخت پتانسیلهای آن٫ برای عبور از دروازه های جهان فردا است.

برای دریافت دروس رایگان آموزشی، اخبار و رویدادهای مهم، اینجا عضو شوید...

لطفا با به اشتراک گذاشتن مطالب و لینک‌های این وب‌سایت٫ همچنین با رای دادن و نوشتن نظراتتان راجع به مقاله‌های این سایت٫ ما را برای رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

شاخص های سال ۲۰۱۷امار فروش ۱۰۰ شرکت دارای بیشترین فروش در صنعت بازاریابی شبکه‌ای در سال ۲۰۱۶ که توسط DirectSellingNews در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. .

فروشگاه اینترنتی موج سومفروشگاه اینترنتی موج سوم، جهت دسترسی آسان، مطمئن و سریع به دانش موجود، در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، تاسیس شده است.
محصول اصلی این فروشگاه، خدمات آموزشی، شامل کتاب‌ها و محصولات صوتی و تصویری مختلف، یا در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به صورت تخصصی و یا محصولات مرتبط به این صنعت می‌باشد.

آدرس فروشگاه:

http://shop.3wv.ir

معرفی کتاب جایگاه بازاریابی شبکه‌ای در عصر الكترونيك

در اين كتاب با نگاهی ژرف، از نظر علمی، دلايل ظهور و گسترش پديده‌ء بازاريابی شبکه‌ای، جايگاه آن نسبت به تجارت‌های ديگر و ارتباط كيفی آن با دنيای پيرامون، بررسی شده است. به اين منظور، فصل مشترک مهمترين قوانين حاكم بر تجارتهای مدرن و بازاریابی شبکه‌ای طرح و بررسی شده‌اند. همچنين، برخی از مزايای صنعت بازاريابی شبکه‌ای، در بُعد کلان و در سطح ملی، همانند مبارزه با استعمار مدرن، ايجاد بستر فرهنگی مورد نياز جهت رواج روحيه‌ء كارآفرينی و ايجاد اتحاد در سطح ملی، طرح و بررسی می‌گردند.
...ادامه مطلب

لینک تهیه‌ء کتاب:

فروشگاه اینترنتی موج سومتصویری: بحث فقهی شرکتهای هرمی

تصویری: شرکتهای هرمی٫ شبهه هرمی و بازاریابی شبکه‌ای

تصویری: چهارچوبهای صحیح بازاریابی شبکه‌ای


                                                                                                                                                                                           
بازدیدها: 14104 هشدار: شرکت هرمی جدید وی جی ام سی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ
میانگین امتیار کاربران: / 22
ضعیفعالی 
دوشنبه ، 5 ارديبهشت 1390 ، 14:23

شرکت هرمی VGMC که از اولیل سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز کرده به تازگی شروع به فعالیت و کلاه برداری با عنوان جذب سرمایه در بازار ایران نموده. این شرکت را بهتر بشناسیم.

از اوایل امسال شرکت هرمی جدیدی با نام وی جی ام سی، شروع به فعالیت نموده. این شرکت توسط عوامل و اعضای شرکت هرمی seanet تبلیغ و معرفی می‌شود. Seanet حدود دو یا سه سال پیش در دبی شروع به فعالیت نمود و از حدود ۱ سال پیش کم کم به مشکل خورد، فعالیت آن کمرنگ شد و در نهایت دفتر اصلی آن توسط دولت دبی تعطیل شد. هم اکنون صاحبان seanet با راه اندازی این طرح هرمی جدید با نام vgmc به فعالیت خود ادامه می‌دهند! البته از آنجایی که آنها، به خاطر طرح هرمی سوئیس کش در ایران چهره‌هایی شناخته شده‌اند و کسی گول آنها را نمی‌خورد، این بار توسط چهره های جدید به معرفی VGMC پرداخته‌اند. البته شیوهء جذب پول و کلاه برداری آنها، همان روش جذب به عنوان جذب سرمایه است.


اگر شما از نزدیک با آنها آشنا نیستید، برای پی بردن به کلاه بردار بودن این طرح کافی است سری به اینترنت بزنید:

۱- ابتدا به سایت گوگل می‌رویم و روال فعالیت سایت این شرکت را بررسی می‌کنیم. مشاهده می‌شود که این سایت از سال ۲۰۱۱ شروع به فعالیت کرده در حالی که در وب‌سایت شرکت ادعا شده که این شرکت از سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را آغاز کرده. همچنین در این سایت ادعا شده که اصلیت شرکت پانامایی است. در صورتی که همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌شود. این سایت هیچ بازدید کننده ای نه از پاناما دارد، نه از دیگر کشورهای واقع در قارهء آمریکایی. فعالیت این شرکت در دو کشور مالزی و اندونزی است و امیدواریم که ایران به آن اضافه نشود. اگر این شرکت کلاه برداری نبود، لزومی نداشت آدرسی در پاناما ارائه دهد و در مالزی و اندونزی فعالیت کند.

۲- سری به سایت الکسا می‌زنیم. در این سایت هم مشاهده می‌کنیم که سایت شرکت از ۲۰۱۰ فعال شده اما دو نکتهء قابل توجه وجود دارد. یکی اینکه این سایت از نظر تعداد بازدید در جهان در رتبهء ۲۰ هزارم است و در چین در رتبهء ۸ هزارم. رتبهء ۲۰ هزار رتبهء بسیار بالایی است!!! و دیگر اینکه چرا در چین در رتبهء ۸ هزار است که آن هم رتبهء بالایی است. اگر این شرکت در پاناما است و در مالزی و اندونزی فعالیت دارد باید الکسا رتبهء کشوری آن را در پاناما یا مالزی و اندونزی نشان دهد و نه در چین!؟ کمی در این باره تحقیق کردیم و به این دو جواب رسیدیم. یکی اینکه این شرکت سخت افزارهایی خریداری و راه اندازی کرده که به صورت مجازی تعداد بازدید از سایتش را بالا ببرد. جواب دیگر این است که این شرکت برای بالا بردن رتبهء وب‌سایت خود به صورت مجازی، با یک شرکت چینی که در چین واقع است قراردادی بسته و آن شرکت یا به صورت سخت افزاری یا به صورت نرم افزاری با طراحی روبوتها یا بوتهایی، بازدید سایت این شرکت را بالا برده وبرای همین الکسا اینچنین تشخیص می‌دهد که باید رتبهء کشوری VGMC را در چین اعلام کند.

۳- کمی در اینترنت جستجو می‌کنیم و وب‌سایت‌ها و بلاگهای زیادی را پیدا می‌کنیم که در آنها اعلام شده که این شرکت یک Scam و کلاه برداری است. برای نمونه می‌توانید به این وب‌سایت مراجعه کنید:
SCAM - Virgin VGMC Gold Mining Corporation

۴- به وب‌سایت se.com.my مراجعه می‌کنیم که یکی از مراجع نظارت بر شرکتهای سرمایه گذاری در مالزی است که از سال ۱۹۹۳ فعالیت دارد. می‌توانیم نام شرکت VGMC را در کنار نام آشنای Swisscash در لیست Investors Alert یا لیست هشدار به سرمایه گذاران پیدا کنیم. این لیست شامل نام شرکتهایی است که از نظر قانونی اجازهء فعالیت و جذب سرمایه را ندارند. خودتان می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید و حقیقت را ببینید:
www.se.com.my

بنابراین مواظب باشید تا در دام کلاه برداران باند VGMC نیفتید.

 

  برای دریافت دروس رایگان  
  اینجا عضو شوید...  

منوی کاربران

آمـار

امروز:39
دیروز:380
این ماه:6224
ماه قبل:4431
امسال:10655
مجموع:151049
بیشترین مراجعه در روز:683
بیشترین مراجعه در ماه:9856

آمار کشوری

: آمار 10 کشور اول
  (7293) آمریکا %81.3 آمریکا flag
  (430) روسیه %4.8 روسیه flag
  (185) ‬سوئیس %2.1 ‬سوئیس flag
  (181) اروپا %2.0 اروپا flag
  (154) انگلستان %1.7 انگلستان flag
  (97) کانادا %1.1 کانادا flag
  (90) آلمان %1.0 آلمان flag
  (87) کره جنوبی %<1.0 کره جنوبی flag
  (83) Poland %<1.0 Poland flag
  (67) ایران %<1.0 ایران flag
در کل 8966 بازدید از 50 کشور

مشخصات شما

United States

Unknown Bot
شما IP: 54.226.55.151
Ahadesign تقویت شده توسط Joomla! کلیهء حقوق متعلق به موج سوم ثبت شده در ۱۳۸۹ | شرایط استفاده | حفظ حریم خصوصی