موج سوم

Persian (Iran Islamic)English (United Kingdom)

روزانه

معرفی پک آموزشی ابرنت‌ورکر

آیا می‌تونید بازاریابی شبکه‌ای رو بدون اشاره به درآمدهای مادیش و بدون اشاره به موضوع حذف واسطه‌ها و رسوندن مستقیم محصول به دست مصرف‌کننده هست، تعریف کنید؟
آیا با بزرگ شدن مجموعتون، ریزشش زیاد میشه؟ آیا از لحظه به لحظه بازاریابی شبکه‌ای لذت می‌برید یا آیا ناراضی هستین و آیا در مجموعتون نارضایتی و موج منفی وجود داره؟

< کلیپ معرفی پک آموزشی ابـرنـتـورکــر >
< دریافت نرم‌افزار اندروید >
< اطلاعات بیشتر >

به وب‌سایت موج سوم خوش آمدید

این وب‌سایت٫ سایت شخصی مهراب صدوقیانزاده می‌باشد.

هدف ما ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه‌ای٫ از طریق تشخیص جایگاه آن در دنیای کنونی و شناخت پتانسیلهای آن٫ برای عبور از دروازه های جهان فردا است.

برای دریافت دروس رایگان آموزشی، اخبار و رویدادهای مهم، اینجا عضو شوید...

لطفا با به اشتراک گذاشتن مطالب و لینک‌های این وب‌سایت٫ همچنین با رای دادن و نوشتن نظراتتان راجع به مقاله‌های این سایت٫ ما را برای رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

شاخص های سال ۲۰۱۷امار فروش ۱۰۰ شرکت دارای بیشترین فروش در صنعت بازاریابی شبکه‌ای در سال ۲۰۱۶ که توسط DirectSellingNews در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. .

فروشگاه اینترنتی موج سومفروشگاه اینترنتی موج سوم، جهت دسترسی آسان، مطمئن و سریع به دانش موجود، در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، تاسیس شده است.
محصول اصلی این فروشگاه، خدمات آموزشی، شامل کتاب‌ها و محصولات صوتی و تصویری مختلف، یا در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به صورت تخصصی و یا محصولات مرتبط به این صنعت می‌باشد.

آدرس فروشگاه:

http://shop.3wv.ir

معرفی کتاب جایگاه بازاریابی شبکه‌ای در عصر الكترونيك

در اين كتاب با نگاهی ژرف، از نظر علمی، دلايل ظهور و گسترش پديده‌ء بازاريابی شبکه‌ای، جايگاه آن نسبت به تجارت‌های ديگر و ارتباط كيفی آن با دنيای پيرامون، بررسی شده است. به اين منظور، فصل مشترک مهمترين قوانين حاكم بر تجارتهای مدرن و بازاریابی شبکه‌ای طرح و بررسی شده‌اند. همچنين، برخی از مزايای صنعت بازاريابی شبکه‌ای، در بُعد کلان و در سطح ملی، همانند مبارزه با استعمار مدرن، ايجاد بستر فرهنگی مورد نياز جهت رواج روحيه‌ء كارآفرينی و ايجاد اتحاد در سطح ملی، طرح و بررسی می‌گردند.
...ادامه مطلب

لینک تهیه‌ء کتاب:

فروشگاه اینترنتی موج سومتصویری: بحث فقهی شرکتهای هرمی

تصویری: شرکتهای هرمی٫ شبهه هرمی و بازاریابی شبکه‌ای

تصویری: چهارچوبهای صحیح بازاریابی شبکه‌ای


                                                                                                                                                                                           
بازدیدها: 16832 شرکت هرمی جی تی آی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ
میانگین امتیار کاربران: / 50
ضعیفعالی 
شنبه ، 7 خرداد 1390 ، 14:54

هفتهء گذشته، به دیدن یکی از دوستانم رفتم. ایشون به من گفتند که یکی از دوستانشون از ایشون راجع به یک شرکت فعال نتورک سئوالاتی پرسیدند و چون دوست من با اون شرکت آشنایی نداشتند قرار گذاشته بودند تا در جلسهء معرفی اون شرکت، شرکت کنند. دوست من به من هم پیشنهاد دادند تا همراهشون برم. من گفتم که هر شرکتی باشه چون مجوز نداره بنابراین داره غیر قانونی کار می‌کنه اما دوست من گفتند که شنیده اند که اون شرکت تونسته مجوز بگیره! من هم با اشتیاق برای دیدن اولین شرکتی که تونسته در ایران مجوز فعالیت به شیوهء بازاریابی شبکه ای بگیره، با دوستم همراه شدم که البته قرار شد با نام مستعار وارد جلسه شویم و با حدود ۳۰ دقیقه تاخیر به محل شرکت مورد نظر رسیدیم.

بعد از سلام و احوال پرسی این مکالمات پیش اومد:
- [ آقای کت شلواری ]: آیا با نتورک آشنایی دارید؟
- [ من ]: اگر منظورتون از نتورک کار شبکه های کامپیوتری است، بله من مهندس سخت افزار هستم
- ها ها! نه خیر منظورم بازاریابی شبکه ای هست. همون نتورک مارکتینگ
- نخیر آشنایی زیادی ندارم
- در هر صورت لطفا از هر دست یک انگشت خود رو روی کلتون بگذارید و با یک بیزززز، هر چه که قبلا شنیده اید پاک کنید چون اونها مطالب اشتباهی هستند
- خوب
- شروع می‌کنیم. بر اساس گفته های اساتید اقتصاد ......... ما چند مدل سرمایه گذاری داریم ....... شما اینجا سرمایه گذاری غیر مستقیم انجام می‌دهید.
- چه خوب
- البته چون شما دیر اومدید و من می‌دونم شما خیلی چیزها می‌دونید من از توضیحات اضافی فاکتور می‌گیرم و یک راست می‌روم سر اصل مطلب. این شرکت از سال ۲۰۰۶ رسما فعالیت خودشو شروع کرده ........... بابت سپرده های شما از ۲ تا ۱۲ درصد سود ماهیانه پرداخت می‌کنه
- ببخشید گفتید اسم این شرکت چی بود
- هنوز اسمش رو نگفتم. این شرکت پلان سود رسانی خوبی هم داره که البته چون وقت نیست و گروه بعدی منتظر مشاوره هستند بیرون از اتاق مثالهایی از سود این شرکت براتون زده خواهد شد.
- اسم شرکت لطفا
- اسم این شرکت GTI هست یعنی گلوبال اینترنشنال ترید
- منظورتون گلوبال ترید اینترنشنال هست
- بله همون گلوبال ترید اینترنشنال
- خوب این شرکت گلوبال ترید اینترنشنال که اسمش از نظر گرامر زبان انگلیسی ایراد داره از کجا این سود به این بزرگی رو می‌سازه؟
- توی بازارهای مالی
- بازارهای مالی خیلی بازهء گشادی هست. توی این دنیا هر تجارتی در بازارهای مالی انجام میشه. بازارهای مالی هزاران شاخه داره. در کدوم بازار مالی
- توی بازارهای مالی دیگه
- اصلا شما میدونید حجم معاملهء روزانهء بازارهای مالی در دنیا چقدر هست؟
- اره می‌دونم خیلی زیاده!
- خوب پس شما نمی‌دونید این شرکت از کجا این سود رو می‌سازه. تا الآن ازش نپرسیدید؟
- می‌دونید چیه، این شرکت بزرگ معتبر چند ملیتی، خیلی بزرگه و خیلی گردش مالی داره. نمیاد به خاطر این ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ دلاری که شما یا من می‌خواهیم توش سرمایه گذاری کنیم به ما جواب پس بده. کلا همهء شرکتها همینطوری هستند
- اجازه بدید که براتون توضیح بدم که من مدتی ساکن دبی بودم. اونجا وقتی شما برای سرمایه گذاری به بانک یا شرکتهای سرمایه گذاری مراجعه می‌کنید، چه بخواهید ۱ دلار سرمایه گذاری کنید چه ۱ میلیون دلار، یک کارشناس سرمایه گذاری میاد برای شما تمامی پروژه های جاری و آیندهء خودشون رو با میزان ریسک و سود و زمان بازدهی توضیح می‌ده و موظف هست که جواب همهء سئوالهای شما رو هم بده. این روال کار شرکتهای سرمایه گذاری و بانکهای معتبر دنیا است که در دبی هم شعبه دارند. من فکر نمی‌کنم گردش مالی این شرکت بزرگ شما به اندازهء یکی از شعبه های بانکهای دبی باشه.
- مگه شما الآن در ایران زندگی نمی‌کنید، الآن توی ایران کدوم بانک این کار رو می‌کنه مگه
- هیچ کدام اما شرکت شما که ایرانی نیست جهانیه!
- من و شما در این حد نیستیم که این شرکت بخواد به ما جواب پس بده. اصلا می‌دونید این شرکت خودش رو کجا ثبت کرده؟ در یک اف شور (Off Shore) . می‌دونید چرا برای اینکه به هیچ جا مجبور نباشه جواب پس بده.
- اما من فکر می‌کنم به این دلیل در اف شور ثبت شده که می‌خواد کلاه برداری کنه
- ها ها. کافیه فقط سلولهای خاکستری مغزتون رو به کار بندازید تا متوجه بشید که چون این شرکت بیشتر از ۲.۵ سال هست که فعال هست، پس نمی‌تونه کلاه بردار باشه!!!
- چه ربطی داره!؟ [ اینجا دیگه کم آوردم چون نفهمیدم این قانون رو از کدوم کتاب اقتصاد یا طبق گفتهء کدوم استاد اقتصاد از خودشون ساختند – البته جواب خوبی داشتم: باید می‌گفتم پس توجیه شما راجع به برنارد مادوف چیه که بعد از ۲۵ سال همه فهمیدند که بزرگترین شرکت هرمی رو در تاریخ آمریکا داشته؟ - البته چون قصد بحث نبود چیزی نگفتم ]
- این شرکت اصلا هرمی نیست و تفاوتهای زیادی با شرکتهای هرمی دیگه داره که از همه مهمتر اینه که حق کنسل کردن سرمایه گذاری رو داره
- چه جالب
- بله، هر کسی که مایل نباشه دیگه از این شرکت سود بگیره، بعد از ۶ ماه بخشی و یا شاید حتی کل پولش رو شرکت پسش بده
- ما شنیده بودیم که این کار شما مجوز هم داره
- نخیر کلا دولت معظم جمهوری اسلامی با کار نتورک مارکتینگ مخالفه [ کی چنین حرفی زده؟ دولت گفته تا کسی مجوز نداشته باشه حق فعالیت نداره و به شرکتهای هرمی هم مجوز نمی‌دهند]
- پس شما می‌دونید دارید کار غیر قانونی انجام می‌دهید، از وزارت اطلاعات نمی‌ترسید؟
- [ با شجاعت/حماقت ] آخه کاری نمی‌تونن بکنن. ما پشتمون به خیلی ها گرمه، در ضمن نتونستند اصل کاری ها رو کاری کنند. الآن مهراب بیرونه داره می‌چرخه و سایت راه انداخته. حسین غفوریان هم همین طور و ....
- پسر جون این حرف ها رو نزن. مهراب رو من میشناسم. پوستشو کندند! حسین غفوریان هم بیشتر از ۱.۵ هست که توی زندانه. الآن هم رجایی شهره و روزگار خوشی نداره
- نه بابا این طوری ها نیست
- خوب حالا چقدر پول در آوردید
- من سال ۴ام هست که دارم کار می‌کنم و حدود ..... تومن درآوردم.
- خوب خیلی زیاد نیست و اگر گیر بیفتی حتما داری ۳ برابرش رو به عنوان جریمه بدی، البته انشاا... حبس و تبعید ۶ ماه تا ۳ سال بهت نخوره.
- [ اینجا بود که رنگ چهره ها کمی به سفیدی متمایل شد ] نه این حرفها نیست اصلا شما کی هستید و چرا این حرفها رو می‌زنید
- من یکی از اون کسایی هستم که شما الآن ازش اسم بردید و گفتید که کسی نتونسته کاریشون بکنند اما پوستم کنده شده
- ها ها ها. نه بابا من همشون رو می‌شناسم. عکس همشون رو دیدم. شما هیچ کسی نیستید
- [کارت شناساییم رو نشونش دادم] خدا بهتون رحم کنه. کارتون ۱۰۰% هرمی هست و حتما با شما به زودی برخورد می‌شه، چون بدون استثنا با همهء هرمی‌ها برخورد میشه. تا دیر نشده خودتون رو نجات بدید

و به این ترتیب جلسهء مشاورهء ما به پایان رسید. البته چند بار اسم وب سایتشون رو پرسیدم که بیام و تحلیلش کنم اما اسمش ررو به ما نگفتند. البته کمی در اینترنت جستجو کردم و به نام gtico.net برخوردم. اگر این آدرس وب سایت متعلق به همون شرکت GTI باشه:

این اولین بار هست که می‌بینم یک شرکت تجاری پسوند .net رو برای خودش انتخاب کرده. مثل این می‌مونه که شرکت ماکروسافت اسم خودش رو به انجمن ماکروسافت تغییر بده!!!
البته اصلا نیازی به تحلیل نیست چون وقتی به اون سایت می‌روید در بالای سایت نام آشنای invest 3 f s می‌درخشه و خودش توضیحات لازم راجع به هرمی بودن این شرکت رو میده. اگر invest 3 f s رو در اینترنت جستجو کنید، تعداد زیادی وبلاگ و وبسایت و مقاله راجع به هرمی بودنش و برخوردهای وزارت اطلاعات و قوهء قضاییه با اون پیدا می‌کنید و بنابراین دیگه لزومی نداره راجع به هرمی بودنش توضیح اضافی داده بشه

فقط مواظب باشید

 

آمـار

امروز:37
دیروز:380
این ماه:6222
ماه قبل:4431
امسال:10653
مجموع:151047
بیشترین مراجعه در روز:683
بیشترین مراجعه در ماه:9856

آمار کشوری

: آمار 10 کشور اول
  (7293) آمریکا %81.3 آمریکا flag
  (430) روسیه %4.8 روسیه flag
  (186) ‬سوئیس %2.1 ‬سوئیس flag
  (181) اروپا %2.0 اروپا flag
  (154) انگلستان %1.7 انگلستان flag
  (97) کانادا %1.1 کانادا flag
  (90) آلمان %1.0 آلمان flag
  (87) کره جنوبی %<1.0 کره جنوبی flag
  (83) Poland %<1.0 Poland flag
  (67) ایران %<1.0 ایران flag
در کل 8967 بازدید از 50 کشور

مشخصات شما

United States

Unknown Bot
شما IP: 54.226.55.151
Ahadesign تقویت شده توسط Joomla! کلیهء حقوق متعلق به موج سوم ثبت شده در ۱۳۸۹ | شرایط استفاده | حفظ حریم خصوصی